Jesteśmy obecnie świadkami kolejnych rekordów w natężeniu ruchu turystycznego na świecie. Turyści bardzo chętnie wybierają dalekie egzotyczne kierunki. Wyjeżdżając w tropikalne zakątki świata Turyści dużo bardziej narażeni są na choroby zakaźne niż podczas podróży w naszej strefie klimatycznej. 

Warunki sanitarne i opieka medyczna w tropiku, często jest na niskim poziomie co sprzyja łatwemu rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych chorób. 

Dlatego tak istotne jest odpowiednie przygotowanie Turystów do wyjazdu, które zapewni bezpieczeństwo i komfort podróży, jak również pozwoli zminimalizować ryzyko komplikacji zdrowotnych.

Akademia Medycyny Podróży to inicjatywa edukacyjna skierowana do Agentów Biur Podróży zajmujących się obsługą Turystów zainteresowanych podróżami w inne strefy epidemiologiczne.  Na stronie znajdą Państwo praktyczną wiedzę jak zadbać o bezpieczną podróż Państwa klientów.

case.png

ZASADY BEZPIECZNEJ PODRÓŻY  
tutaj znajdą Państwo listę zagadnień, które warto poruszyć podczas rozmowy z Turystom planującym egzotyczną podróż.

czytaj więcej

links.png

PRZYDATNE LINKI 
zakładka do stron na których znajdują się aktualne dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej, politycznej w poszczególnych regionach oraz wymagania co do dokumentacji osób podróżujących.

czytaj więcej

glob.png

DYPLOMOWANE WARSZTATY
Wykłady  w ramach warsztatów poprowadzą znamienici eksperci z wieloletnim stażem w opiece nad Turystom podróżującym w egzotyczne zakątki świata.

czytaj więcej